اضافه بنا با سازه lsf

اضافه بنا با سازه lsf

اضافه بنا با سازه lsf به دلیل کمبود فضا در برخی ساختمانهای اداری و مسکونی و یا دفاتر کار نیاز به گسترش فضاهای قابل کاربری می باشد. استفاده از سیستم سازه LSF جهت اضافه کردن طبقات و یا ایجاد فضای مناسب بر روی سقف به دلیل سبک بون سازه LSF بسیار کارآمد است

به دلیل سبک بودن سازه ال اس اف،  تا ۶۰ درصد کمتر، نسبت به سازه های بنایی امکان ساخت اضافه طبقه بر روی ساختمان ها با کمترین تخریب و بدون نیاز به تقویت سازه امکان پذیر می باشد.

استفاده از قالب های سازه LSF به صورت زیرسازی نماهای ساختمانی علاوه بر افزایش سرعت ساخت، این امکان را فراهم می کند که در طبقات بالا که امکان نصب نما سخت است نماسازی به سرعت و با کیفیت صورت گیرد.در نهایت نمای طبقه اضافه شده با سایر طبقات زیرین کاملا یکسان و یکدست خواهد بود یا می توانید از نماهای دیگری برای آن استفاده کنید.

در اجرای اضافه طبقه به این روش نیاز به مقاومسازی سازه اصلی به حداقل رسیده و  نیاز به تخریب کامل سقف نمی باشد، در این شرایط میتوان با ایجاد یک شاسی مستحکم از جنس پروفیل قوطی یا ناودانی در زیر کلیه دیوار های بار بر و غیر باربر نسبت به نصب سازه اقدام نمود ضمنا  مشکلات بنایی سنتی که اغلب موجب بروز مشکل و نارضایتی ساکنین واحدهای زیرین می گردد وجود ندارد و نیاز نیست که ساکنین ساختمان را ترک کنند.